Chorvátsko Aquaparky

Už tento rok, si môžete užiť kopu zábavy v aquaparku na ostrove Brač. Presnejšie sa nachádza na letovisku Supetar. Park má celkovú rozlohu väčšiu ako 5000 metrov štvorcových. Nový aquapark sa nachádza v areálu hotelu Resortu Supetrus. Aquapark je vybudovaný na náklady vlastného Resortu. Odhadovaná investícia sa vyšplhala na 2 milióny Eur.

Tešiť sa môžete na detský bazén s kopou atrakcií. Cez deň bude určený bazén len pre deti, vo večerných hodinách bude sprístupnený ako vodný bar pre dospelých, kde si môžete vychutnať drinky. Vybudovaná by tu mala byť i menšia pevnosť, kde sa môžu hrať i vaše deti.

Mali by tu byť taktiež bazény, ktoré budú prepojené medzi sebou mostmi a uličkami. Budú tu samozrejme i tobogany a ďalšie atrakcie pre dospelých. Je určený hlavne pre rodiny s deťmi, kde okrem iného budú aj reštaurácie a bary. Súčasťou je aj parkovisko pre 500 aut, celková kapacita pre ľudí  v aquaparku je okolo tisícky.

Ďalším zaujímavým aquaparkom je Dalamatia, ktorý sa nachádza v blízkosti Splitu. Plocha by mala byť viac ako 6000 metrov štvorcových. Celková plocha areálu bude presahovať cez 120 000 metrov štvorcových.

Toto miesto by sa malo stať oázou pre malých, ale i veľkých. V Chorvátsku samozrejme nájdete i mnoho ďalších aquaparkov.

Mohlo by vás zaujímať:


Tento záznam bol zaslaný Turizmus v Chorvátsku a označený , , , , . Záložka je tu.

Similar posts

Komentáre sú uzavreté.